

Ford Fiesta
1.6i Sport Carplay-Clima-Lm16''velgen-Elek.ramen-Elek.spiegels
€ 4.9502009151.400 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 september 2009 |
| APK | 1 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Ford Fiesta 1.6i Sport Carplay-Clima-Lm16''velgen-Elek.ramen-Elek.spiegels
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Het is een auto die is ontworpen om niet alleen functioneel te zijn, maar om bovendien uitstekende prestaties neer te zetten. Deze Ford Fiesta heeft 151400 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2009. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De sportstoelen houden u en uw passagier stevig vast tijdens een snelle rit, maar bieden ook altijd comfortabele ondersteuning. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Onderweg kunt u veilig genieten van het audiosysteem. Want in deze Ford bedient u het vanaf het stuurwiel. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Natuurlijk behoren lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
!! Distributieriem vervangen op 30-09-2025 met toen 145.500km op de teller !!
!! Let op Aktie-prijs € 4.950,= euro Rijklaar inclusief het standaard garantie pakket !!
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
De auto's bieden we aan voor een actieprijs op internet inclusief alle onvermijdbare kosten.
Onder onvermijdbare kosten vallen tenaamstellingskosten, vloeistof controle, geldige APK keuring en een algemene controle.
Wilt u toch meer service? Dan is er ook keuze uit diverse afleverpakketten. Informeer bij ons voor deze scherp geprijsde pakketten.
!! LET OP !! zijn er opties die ontbreken op deze auto die voor u belangrijk zijn.
Wij kunnen heel veel accessoires naderhand toevoegen zo als: Trekhaak/ Cruise control/ Apple carplay/ Parkeer sensoren/ Velgen ect. vraag naar de mogelijkheden.
Alle moeite is genomen om de informatie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beinvloeden.
Vakgarage van der Wal
Tillewei 24
9258gp Jistrum
0512472675
info@vakgaragevanderwal.nl
www.vakgaragevanderwal.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.596 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 152 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.710 x 1.481 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Inhoud bagageruimte | 295 - 979 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 711 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | B |




