

Ford Fiesta
1.3-16V Trend AIRCO & NWE APK
€ 1.450199966.858 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 juni 1999 |
| APK | 15 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.824 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Bent u op zoek naar een compacte en betrouwbare auto? Dan is deze Ford Fiesta 1.3-16V Trend uit 1999 wellicht iets voor u! Met zijn krachtige 1.3-16V benzine motor die maar liefst 75 PK levert, biedt deze auto een prettige rijervaring. De carrosserie van deze Ford Fiesta is uitgevoerd in een tijdloos witte kleur, wat zorgt voor een frisse en moderne uitstraling.
Dit model is voorzien van diverse handige opties die het rijden nog comfortabeler maken. Zo kunt u de buitenspiegels gemakkelijk van binnenuit verstellen, waardoor u altijd een goed zicht op de weg heeft. De aanwezigheid van een toerenteller helpt u om uw snelheid nauwkeurig in de gaten te houden en zo efficiënt mogelijk te rijden. Daarnaast zorgen de gordelspanners voor extra veiligheid, mocht u onverhoopt in een noodsituatie terechtkomen.
Op warme zomerdagen biedt het getinte warmtewerende glas bescherming tegen de felle zon en houdt het uw auto aangenaam koel. Daarnaast zorgen de elektrische ramen voorin voor extra gebruiksgemak, zodat u met één druk op de knop moeiteloos de ramen kunt openen en sluiten.
Met een kilometerstand van slechts 66858 op de teller, is deze Ford Fiesta nog in uitstekende staat en heeft deze nog vele kilometers te gaan. De compacte hatchback carrosserie met 3 deuren maakt het parkeren en manoeuvreren in de stad gemakkelijk en praktisch.
Kortom, deze Ford Fiesta 1.3-16V Trend uit 1999 biedt een goede mix van comfort, betrouwbaarheid en rijplezier.
Wilt u er liever een afleveringsbeurt bij?
Onderhoudsbeurt A 299,-
- APK
- Kleine beurt
Onderhoudsbeurt B €599,-
- APK
- Grote beurt
- 3 maanden garantie
Wilt u de auto liever zo meenemen? Bel ons voor de prijs.
Heeft u vragen? of wilt u een proefrit maken? Bel ons gerust op.
Tel 06-28576846 (Whatsapp mogelijk)
Wij kunnen zelf 24/7 tenaamstellen, wij zijn dus niet afhankelijk van het postkantoor,
Inruil mogelijk.
Bezichtiging in de avond en weekend mogelijk,
Locatie Showroom
Buitenweg 12, 2931AC
Krimpen a/d lek
06-28576846
Modeljaar: 1999
Wielbasis: 245 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 161 g/km
Emissieklasse: Euro 2
Referentienummer: 6114
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.828 x 1.634 x 1.320 mm |
| Draaicirkel | 9,9 m |
| gewicht | 928 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.450 kg |
| Trekgewicht geremd | 250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 250 kg |
| Inhoud bagageruimte | 250 - 930 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,0 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |





