

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 september 2004 |
| APK | 21 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Ford Fiesta 1.3 Ambiente | NAP | 144 DKM | Carplay
- Kenteken: 25-PP-NJ
- Merk: Ford
- Model: Fiesta
- APK tot: 21-02-2027
- Tellerstand: 144122 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2004
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Bekleding: Stof
- Motorinhoud: 1299 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: A9JB
- Vermogen: 51 kW / 69pk
- Ledig gewicht: 1005 kg
- Max. trekgewicht: 100 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 3
Exterieur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Android Auto
- Apple Carplay
- Audio installatie
- Bluetooth audio
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen voor en achter
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Ford Fiesta 1.3 Ambiente. Compacte en zuinige auto, ideaal voor dagelijks gebruik, beginnende bestuurders of stadsverkeer.
Algemene gegevens:
- Bouwjaar: 2004
- Kilometerstand: 144.122 km (NAP)
- Brandstof: Benzine
- Transmissie: Handgeschakeld
Opties & extra’s:
- Extern scherm met Apple CarPlay & Android Auto
- Zuinig in verbruik
- Compact en onderhoudsvriendelijk
- Praktische en betrouwbare auto
Extra:
- APK geldig t/m 21-02-2027
Auto rijdt en schakelt goed en is direct klaar voor gebruik.
📲 Interesse? Neem contact op via WhatsApp voor een proefrit of meer informatie: +31621336156
F&F Cars B.V.
Bolderweg 34 A
1332 AW Almere
0621336156
contact@ffcars.nl
ffcars.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.299 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 106 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.917 x 1.683 x 1.437 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.005 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Trekgewicht geremd | 100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 261 - 945 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,3 s |
| Actieradius | 725 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
F&F Cars B.V.
Bolderweg 341332 AW Almere









































