

Ford Fiesta
1.4 Titanium Cruise Airco
€ 1.9502009255.316 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Paars |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 september 2009 |
| APK | 3 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.323 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Bekijk de volledige foto reportage op onze website www.car-room.nl
Dit voertuig wordt verkocht zonder garantie.
De auto wordt aangeboden tegen een scherpe meeneemprijs en is daarom zonder aanvullende garantievoorwaarden. Wij adviseren u om het voertuig voorafgaand aan aankoop goed te (laten) controleren en eventueel zelf een externe keuring te laten uitvoeren.
Zo ingeruild bij ons binnengekomen en ook zo aangeboden.
De auto rijdt en schakelt goed. Rechtsachter bevindt zich een beschadiging, hier is de prijs ook naar aangepast.
Uiteraard bent u van harte welkom om de auto uitgebreid te bezichtigen en een proefrit te maken, zodat u zelf een goede indruk krijgt van de staat van het voertuig.
Heeft u vragen over de technische staat of onderhoudshistorie? Wij informeren u hier graag transparant over.
Inruil van uw huidige auto
Wilt u uw huidige auto inruilen bij de aankoop van één van onze auto's? Dat is bij ons vrijwel altijd mogelijk. Wij bekijken iedere auto zorgvuldig om tot een eerlijke en realistische inruilwaarde te komen.
✔ Auto laten beoordelen
U kunt bij ons langskomen zodat wij uw auto ter plekke kunnen bekijken en beoordelen. Woont u verder weg of wilt u vooraf een indicatie ontvangen? Dan kunt u ook eenvoudig contact met ons opnemen, bijvoorbeeld via WhatsApp. U kunt dan foto's van uw auto sturen, samen met enkele basisgegevens zoals bouwjaar, kilometerstand en eventuele bijzonderheden.
✔ Marktwaarde bepalen
Wanneer wij een duidelijk beeld hebben van de auto, bekijken wij wat de verwachte verkoop- of marktwaarde is. Dit doen wij door het huidige aanbod van vergelijkbare auto's te analyseren en met elkaar te vergelijken.
✔ Inruilwaarde vaststellen
Op basis van deze informatie bepalen wij, in overleg met u, een passende en marktconforme inruilwaarde.
Zo weet u precies waar u aan toe bent en kunnen we samen tot een transparante en eerlijke deal komen.
Video bezichtiging op afstand - Transparant en persoonlijk
Heeft u een auto bij ons gezien maar wilt u eerst extra zekerheid voordat u langskomt? Dan bieden wij een digitale bezichtiging op afspraak via FaceTime, WhatsApp of Skype.
Tijdens een live videogesprek kunnen wij:
✔ De auto voor u starten (koud of warm)
✔ Het interieur en exterieur uitgebreid tonen
✔ Inzoomen op velgen, lakwerk, bekleding en opties
✔ Eventuele gebruikssporen eerlijk laten zien
✔ Al uw vragen direct beantwoorden
Daarnaast kunnen wij op verzoek een uitgebreide, persoonlijke video-opname van de auto maken. In deze video lopen wij rustig rondom en door het voertuig, benoemen wij alle belangrijke punten en lichten wij specifieke details toe die voor u van belang zijn.
Zo krijgt u een volledig en transparant beeld van de auto — zonder dat u direct hoeft langs te komen.
Belt u gerust voor een afspraak buiten onze openingstijden.
U kunt bij The Carroom tot 22:00 bezichtigen, proefrijden en overschrijven.
Alle typfouten en verkeerde informatie voorbehouden.
www.car-room.nl
036-303 30 46
06-24151340 (ook via WhatsApp)
Modelreeks: 2008 - 2012
Modelcode: B299
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 541 kg
Wielbasis: 248 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 133 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Garantie: Meeneem prijs
Inbegrepen afleverpakket: Meeneem prijs: Dit voertuig wordt verkocht zonder garantie
Dit afleverpakket bevat: Meeneem prijs
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Neem voor meer informatie contact op met Jort Oranje
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Paars |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.388 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 125 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.722 x 1.481 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 954 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.495 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 525 kg |
| Inhoud bagageruimte | 295 - 979 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 736 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | B |



