

Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Titanium | Automaat! | Carplay! | Goed onderhouden! |
€ 10.450201586.691 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 oktober 2015 |
| APK | 15 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 21.585 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Het is een nette en comfortabele auto, deze Ford Fiesta, hij heeft 86691 kilometer gelopen. Zijn pittige prestaties dankt deze Ford aan zijn compacte en zuinige motor. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. U ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. Gemak dient de mens. Dankzij de spraaksturing bedient u de belangrijkste functie met uw stem. Elke weg is een bekende weg voor het aanwezige navigatiesysteem. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Het luxeniveau in deze Ford is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Deze Ford is voorzien van cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford Fiesta samen. De hill hold control zorgt voor een onbeweeglijke positie bij stilstand op elke helling. Met voorzieningen als autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Kenteken: J-177-HD
Km stand: 86691
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Whatsapp nummer : 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Modelreeks: 2012 - 2017
Modelcode: B299
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 15
Vooras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Laadvermogen: 554 kg
Wielbasis: 249 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
Fijnstofuitstoot: 1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.969 x 1.720 x 1.495 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.021 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.575 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Inhoud bagageruimte | 290 - 974 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 857 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | B |




