

Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Titanium X | Airco % Bovag Occasion Partner %
€ 4.4502015153.177 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 augustus 2015 |
| APK | 25 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 20.761 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Leuke sportief ogende Ford Fiesta.
Afleveringskosten €450,-. Hiervoor ontvangt de auto een nieuwe APK, olie met filter onderhoudsbeurt, wassen voor aflevering, 3 maanden garantie draaiende delen motor en versnellingsbak, tenaamstellingregistratie en 1 jaar mobiliteitsgarantie.
Heeft u vragen? Neem dan gerust contact met ons op. Onze verkoop afdeling informeert u graag naar de inhoud van ons LCS afleverpakket.
Prijs en uitvoeringsspecificaties voorbehouden.
Ondanks de gebruikelijke zorgvuldigheid kan een onjuistheid in
de vermelde gegevens zijn opgetreden. Wij kunnen hier niet aansprakelijk voor worden gesteld.
Indien voor u een aanwezige optie een must is gelieve dat met onze verkoopafdeling te overleggen.
Om teleurstelling te voorkomen graag naar de beschikbaarheid informeren voor bezoek.
Onze showroom is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.30 uur, en op zaterdag van 09.00 tot 15.00 uur.
Wilt u liever in de avond of in het weekend langskomen voor een bezichtiging of proefrit? Dat kan! Neem gerust vrijblijvend contact met ons op via telefoon of WhatsApp: 06-83984605.
Op maandag richten wij ons voornamelijk op de inkoop van occasions, maar ook dan bent u – op afspraak en bij beschikbaarheid – van harte welkom voor een bezichtiging.
Lawrence Car Service is een erkend Bosch Car Service-bedrijf én LPG-specialist. Als onderdeel van de grootste merkonafhankelijke serviceformule bent u met álle automerken welkom. Bij ons kunt u terecht voor APK-keuringen, regulier onderhoud en seizoenscontroles – bijvoorbeeld vlak voor u op vakantie gaat. U kunt rekenen op complete service, deskundig advies én een verrassend betaalbare prijs.
Wij doen ons best om alle informatie zo zorgvuldig mogelijk te vermelden. Toch kan het voorkomen dat er een onjuistheid in de gegevens staat. Daarom raden wij aan om altijd vooraf even te informeren naar de beschikbaarheid en om samen te bespreken welke opties voor u belangrijk zijn. Zo voorkomen we teleurstellingen en zorgen we ervoor dat u precies vindt wat u zoekt.
Modelreeks: mei 2014 - mei 2015
Modelcode: B299
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (2 handzenders)
Fabrikant: Lawrence Cars Service Trading BV Polychemstraat 24 6191NL BEEK LB, NL 046-4370422 http://www.lawrencebeek.nl verkoop@lawrencebeek.nl
Voor 12 maanden service en garantie zekerheid adviseren wij u ons volledig service en garantie pakket.
De inhoud van dit pakket betreft een door fabrikant voorgeschreven onderhoudsbeurt, nieuwe APK, 12 maanden garantie, BOVAG 40-puntencheck en 1 jaar mobiliteitsgarantie.
Dit Bovag / Autotrust optionele pakket bieden wij aan vanaf € 995,- incl. de afleverkosten en is niet verwerkt in de geadverteerde prijs.* *Op de website VIABOVAG.NL wordt de prijs getoond inclusief het aflever- en garantie pakket.
Op alle andere websites adverteren we met een meeneemprijs exclusief garantie en zekerheden.
U dient dan rekening te houden met afleveringskosten €550,-. Hiervoor ontvangt de auto een nieuwe APK, olie met filter onderhoudsbeurt, wassen voor aflevering, 3 maanden garantie op draaiende delen motor en versnellingsbak tenaamstellingregistratie en 1 jaar mobiliteitsgarantie. Heeft u vragen? Neem dan gerust contact met ons op.
Onze verkoop afdeling informeert u graag naar de inhoud van ons aflever- en / of garantie pakket.
Prijs en uitvoeringsspecificaties voorbehouden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.100 x 1.720 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.030 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.555 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 565 kg |
| Inhoud bagageruimte | 290 - 974 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 976 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |




