We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Goed rijdende Ford Fiesta voorzien van leuke opties zoals: airco, elektrische ramen en AUX. De auto komt van de tweede eigenaar met NAP. De auto heeft nog een ruime APK en 2 sleutels.
Aanvullende opties en accessoires
2e eigenaar
Afst. bed. voor centr. deurvergr.
APK
AUX ingang
buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
nationale autopas
Tweede eigenaar
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 549 kg
Wielbasis: 248 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 1 maand
Inbegrepen afleverpakket: Huisgarantie
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (1 maand garantie)
Bedrijfsinformatie
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM:
Maandag t/m zaterdag 09:00-17:30.
Zondag gesloten.
Wij zijn een RDW erkend autobedrijf met +/- 100 occasions.
INRUIL EN FINANCIERING IS MOGELIJK!
Hiernaast berekenen wij geen afleveringskosten of servicekosten. Ook kunnen wij overschrijven op locatie.
Wij adviseren u om eerst contact met ons op te nemen alvorens u onze showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Tel: 0172 60 82 70
Tel: 06 18 68 23 92
(Den Haag- Ter Aar = 35 KM)
(Amsterdam - Ter Aar = 40 KM)
(Rotterdam - Ter Aar = 40 KM)
(Utrecht - Ter Aar = 45 KM)