
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Explorer
Extended Range RWD 77 kWh | Trekhaak | Head Up | 360 Camera | Cruise Control Adaptief | Elektrische Kofferklep | Navigatie |

Ford Explorer
Extended Range RWD 77 kWh | Trekhaak | Head Up | 360 Camera | Cruise Control Adaptief | Elektrische Kofferklep | Navigatie |
€ 36.935202525.174 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 januari 2025 |
| APK | 29 januari 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 47.152 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Omschrijving
Wij zijn Wensink, aangenaam. Bij Wensink bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- geluidsimulator
- stuur kunstleder
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
Overig
- Driver Assistance Pack (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, parkeer assistent, zelfstandige rijstrookwissel)
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 602 km
Accu snellaadtijd (10%-80%): 28 minuten
Laadvermogen: 685 kg
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart leder
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
Geldige APK
Koper ziet nadrukkelijk bij dit servicepakket af van een afleverbeurt en het technisch klaarmaken van het voertuig. - Wensink Zekerheidspakket personenwagens (€ 895 meerprijs):
Technische inspectie
Onderhoudsbeurt (minimaal 10.000 km rijden of 12 maanden tot volgende onderhoudsbeurt)
Minimaal 20 liter brandstof
Minimaal 6 mnd geldige APK
Banden > 3mm
Mobiliteits service (Ford Assistance)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Identificatie
Typenummer: CYAB
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 545 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.470 x 1.870 x 1.630 mm |
| Draaicirkel | 9,7 m |
| gewicht | 1.990 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.675 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 - 1.422 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,4 s |
| Actieradius | 602 km |
| Energielabel | A |
Opties
Wensink Ford Arnhem
Ringoven 256826 TP Arnhem













































