

Ford EcoSport
1.0 EcoBoost Titanium | Airco | Velgen | Cruise | Parkeersensor
€ 8.950201584.477 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 juni 2015 |
| APK | 31 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 21.989 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Deze Ford EcoSport 1.0 EcoBoost Titanium uit 2015 is de perfecte combinatie van compact rijden en het hogere zitcomfort van een SUV. Praktisch, comfortabel en met een stoere uitstraling is dit een auto waar je iedere dag met plezier in stapt.
Met slechts 84.000 km op de teller staat hier een nette en goed onderhouden auto die klaar is voor nog vele zorgeloze kilometers. De krachtige en zuinige 1.0 EcoBoost motor zorgt voor een verrassend fijne rijervaring, zowel in de stad als op de snelweg.
Ook qua uitrusting kom je niets tekort. Dankzij de airconditioning zit je er altijd comfortabel bij, terwijl cruise control langere ritten extra ontspannen maakt. De parkeersensoren helpen je eenvoudig manoeuvreren en de lichtmetalen velgen geven deze Titanium uitvoering een moderne en verzorgde uitstraling.
Interesse? Kom langs voor een proefrit en ervaar het zelf.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 252 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: Vakgarant (1 maand)
Beschikbare afleverpakketten:
Welkom bij Vakgarage Wals
Sinds 1907 zijn wij het vertrouwde familiebedrijf in Haarlem voor kwalitatieve en betrouwbare occasionauto’s. Als trotse leden van BOVAG, Vakgarage en RDW-gecertificeerd, staan we al jarenlang garant voor uitstekende service.
Met ruim 1.500 terugkomende klanten, een beoordeling van 9,4 en een aanbevelingspercentage van 98%, streven wij ernaar om aan de hoogste verwachtingen te voldoen. Onze auto's worden zorgvuldig geselecteerd met oog voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Heeft u een auto in te ruilen? Wij bieden u graag een eerlijke prijs. Maak eenvoudig een afspraak en bezoek onze showroom in Haarlem, waar u ook een proefrit kunt maken.
Naast de verkoop van auto's bieden wij financiering en verzekering aan, afgestemd op uw wensen. Voor een bezichtiging of proefrit stellen wij het op prijs als u vooraf belt, zodat we de auto alvast voor u klaar kunnen zetten.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Auto verkopen?
Ook als u alleen uw auto wilt verkopen, zonder aankoop, bent u bij ons aan het juiste adres.
Neem vandaag nog contact met ons op via 023 - 5353502 of info@vakgaragewals.nl.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.011 x 1.765 x 1.665 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.250 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.715 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Inhoud bagageruimte | 333 - 1.238 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 962 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | A |




