

Ford EcoSport
1.0 EcoBoost Titanium
€ 8.9502016101.161 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 januari 2016 |
| APK | 14 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.790 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Go Further. Mooi motto van Ford. En ze maken het waar ook. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. Altijd goed zicht? De regensensor zorgt ervoor! De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid. Een prettige optie is de keyless entry, die ervoor zorgt dat de Ford EcoSport automatisch van het slot gaat als u dichtbij komt. Extra opties op deze auto zijn: dashboard met spraakbediening, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford EcoSport samen. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept.
Indien u interesse heeft in deze Ford, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Deze Ford EcoSport komt uit 2016, werd geleverd van 01-05-2014 tot 31-01-2018 en kostte toen € 22.790,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2016 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 92 kW (125 PK) en een cilinderinhoud van 998 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 180 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,7 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,3 liter per 100 km en hij weegt 1250 kg. De APK is geldig tot 14-02-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 177,67 per kwartaal.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 252 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Onder de 5000 euro: Incl Nieuwe APK, en onderhoudsbeurt 3 Maanden garantie op Motor en Versnellingsbak 1 Jaar Pechhulp Europa
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Wij willen ons onderscheiden in de markt. Niet door de goedkoopste te zijn maar door onze service en garantie afhandeling .Wij willen u de service en de zekerheid kunnen bieden die Vakgarage Anne Knol sinds 1988 zo hoog in zijn vaandel heeft staan. Wij gaan voor tevreden klanten Dit vinden wij bij Vakgarage Anne Knol heel normaal. Tevens bestaat de mogelijkheid de auto tegen een zeer scherp maandtarief gespreid te betalen. Vraag ons gerust naar de voorwaarden en mogelijkheden. Of kom vrijblijvend langs.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.017 x 1.765 x 1.650 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.250 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.715 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Inhoud bagageruimte | 333 - 1.238 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 962 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | C |




