

Ford C-Max
1.0 Trend Airc, trekhaak, all season
€ 5.7502013118.058 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 oktober 2013 |
| APK | 11 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.095 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Volop rijplezier, veel ruimte en een handige achterklep. Deze Ford C-Max heeft het allemaal. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak.
De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. De cruise control betekent gemak, comfort en zuinig rijden. In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. Extra opties op deze auto zijn: lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Ford te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 609 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
We zijn bereikbaar op: info@suzukikroonede.nl en telefonisch en / of op whatsapp op: 06-46128780 (Wouter Drost)
Per mail, telefoon of app kunnen wij u alles vertellen over uw gewenste auto.
Wij doen er alles aan om alle informatie juist te plaatsen, maar bij onjuistheden of verkeerde informatie zoals accessoires kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Bij de aanschaf van de auto dient u de auto zelf te controleren op alle accessoires of het ontbreken hiervan zelfde geldt ook voor eventuele zichtbare schades op de auto.
Onze auto's zijn geprijsd op basis van meeneemprijs, dit is met minimaal 1 maand geldige APK en wettelijke verborgen gebreken garantie. Wij bieden optioneel verschillende afleverpakketten aan waarmee u de auto naar wens kan laten klaar maken.
-Basis afleverpakket = € 250,-
-Kroon afleverpakket = € 495,-
-Premium afleverpakket = € 950,-
-Premium + afleverpakket (alleen voor Suzuki)= € 995,-
Zie de foto in de advertentie voor de uitgebreide toelichting over onze verschillende afleverpakketten.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.830 x 1.630 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.291 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 471 - 1.723 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | A |





