
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford C-Max
Focus 1.8-16V Futura AIRCO/CRUISE/NW APK 04-2027
€ 2.3992006120.566 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 maart 2006 |
| APK | 5 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
FORD FOCUS C-MAX 1.8 FUTURA IN NETTE STAAT!
ORIGINEEL NEDERLANDSE AUTO .
NIEUWE APK KEURING APRIL 2027 .
AIRCO .
CRUISE CONTROL .
LM VELGEN .
ELEKTRISCHE RAMEN .
TREKHAAK .
2 SLEUTELS+NATIONALE AUTOPAS .
ALLE SOORTEN INRUIL MOGELIJK .
OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN, ADVISEREN WIJ U VOORAFGAAND AAN UW BEZOEK TELEFONISCH CONTACT MET ONS OP TE NEMEN .
DAN KUNNEN WIJ DE BESCHIKBAARHEID GARANDEREN .
------------------------------------------------------------------------------
ALLE GEADVERTEERDE AUTO'S WORDEN TECHNISCH NAGEKEKEN VOORDAT DEZE WORDEN AFGELEVERD !
EN LET OP !!! BIJ ONS GEEN AFLEVERINGSKOSTEN.
------------------------------------------------------------------------------
TOT ZIENS BIJ RIJNMONDAUTO.NL
Ons adres:JAN LIGTHARTSTRAAT 3-9
3083 AL ROTTERDAM ZUID.
Vlakbij winkelcentrum Zuidplein en Ikazia ziekenhuis.
Ons bedrijf bestaat al sinds 1985(40 jaar.)
TENAAMSTELLING OP LOCATIE MOGELIJK.
Kantoor : 010.4845508.
John : 0653.206719.
Ismail: 0629.541392.
Vanuit het buitenland : 0031.10.4845508.
Betaling kan CONTANT of PIN of per BANK.
Wij zijn aangesloten bij de RDW de VWE de RDC en de Nationale Autopas
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Easy sound system 6000
Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
Meer informatie
Modelreeks: jun. 2004 - apr. 2007
Modelcode: C214
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 4
Fabrikant: Rijnmondauto Jan Ligthartstraat 3A 3083AL ROTTERDAM, NL 0104845508 http://www.rijnmondauto.nl info@rijnmondauto.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 93 kW (127 pk) |
| Max. koppel | 165 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.830 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.275 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.910 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.620 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 774 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,7 l/100km (1 op 10,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 172 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Rijnmondauto
Jan Ligthartstraat 3-93083 AL Rotterdam

















