

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 oktober 2014 |
| APK | 14 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.445 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Ford C-Max 1.0 Edition Plus Navi/Clima/Cruise/Trekhaak/PDC
Mooie en zeer luxe Ford C-Max 1.0 Edition Plus. Zowel optisch als technisch is de auto in goede staat.
De Ford is uitgerust met vele luxe opties, waaronder climate control, cruisecontrol, uitgebreid multimedia systeem met navigatie, achteruitrijcamera, parkeersensoren voor en achter, elektrische ramen en spiegels, 17 inch lichtmetalen velgen, stuurbekrachtiging, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en nog veel meer!
Technisch is de auto in goede staat. De distributieriem is al vervangen bij 126.000KM. Ook zijn alle beurten afgestempeld. 500KM geleden heeft de auto nog een beurt gehad en zijn er 4 nieuwe banden gemonteerd. De APK is geldig tot 14 mei 2027.
De totaalprijs voor deze Ford C-max inclusief afleverpakket 'Standaard' t.w.v. €45,- bedraagt €6795,-.
Bent u op zoek naar een ruime auto met veel luxe, welke goed onderhouden is? Dan is deze Ford C-max echt wat voor u!
- Kenteken: 4-XRK-46
- Merk: Ford
- Model: C-Max
- APK tot: 14-05-2027
- Tellerstand: 154868 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: bruin Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: antraciet
- Motorinhoud: 998 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: M1DA
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1291 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 438 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Geïnteresseerd?
Bent u geïnteresseerd en wilt u langskomen om te kijken en/of een proefrit te maken? Dit kan bij ons enkel op afspraak! Neem altijd vooraf contact op via:
Tel: 0850607758 (ook via WhatsApp)
E-mail: info@envomotive.nl
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende afleverpakketten:
Standaard (verplicht) - €45,-
- Auto's ouder dan 12 jaar en/of 200.000km
- Geldige APK
- Vloeistoffen controle
- Tenaamstelling voertuig
- Gewassen en schoongemaakt
- Geen garantie
Standaard + APK - €295,-
- Auto's ouder dan 12 jaar en/of 200.000km
- Nieuwe APK inclusief evt. reparatiekosten
- Vloeistoffen controle
- Tenaamstelling voertuig
- Gewassen en schoongemaakt
- Geen garantie
Verzekering
Om u veilig opweg te helpen kijken we graag met u mee bij het regelen van uw verzekering. Envo Motive vergelijkt samen met u diverse verzekeringen om u zo de beste prijs/kwaliteitsverhouding te kunnen geven.
Uiteraard is inruil van uw huidige auto altijd bespreekbaar. Wij kunnen uw auto 24/7 vrijwaren en op naam zetten.
Alle auto's worden zonder garantie verkocht, tenzij anders vermeld. Op sommige auto's is Autotrust garantie tegen meerprijs mogelijk. Vraag naar de mogelijkheden bij de auto waar u geïnteresseerd in bent.
Ontdek Envo Motive - Uw Vertrouwde Partner Voor Occasions Met Nét Dat Beetje Extra!
Envo Motive is een autobedrijf in Assen dat gespecialiseerd is in het kopen en verkopen van occasions met nét dat beetje extra. Of het nu gaat om een uniek exemplaar of een auto met nét die extra optie, u vindt het bij Envo Motive. Met een persoonlijke aanpak leveren wij auto's met oog voor detail. En dat zie je!
Daarnaast doen wij ook zoekopdrachten om uw perfecte auto te vinden. Met eerlijke deals en begeleiding bij elke stap helpen we u bij het vinden van uw droomauto. Neem vandaag nog contact met ons op!
Uw auto financieren of leasen? Ook hierbij helpen we u graag verder met een passende offerte voor zowel private lease, financial lease als operational lease.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact met ons op voor aanvullende vragen.
Vanwege onze snelwisselende voorraad adviseren wij u om vooraf telefonisch contact met ons op te nemen.
Envo Motive
Tel: 0850607758
E-mail: info@envomotive.nl
Kijk voor ons gehele aanbod eens op onze website.


Vergelijkende test: Mercedes B-klasse vs Ford C-Max
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.828 x 1.626 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.291 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 471 - 1.723 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Envo Motive
Ten Catestraat 199403 AX Assen

















































