
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford C-Max
Focus 1.6-16V Ambiente | Nieuw Binnen | Zo Mee | Airco | Trekhaak |
€ 9482005254.385 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 april 2005 |
| APK | 6 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
De Ford Focus C-Max wordt verkocht op basis van zo mee.
Deze heeft rondom meerdere beschadigingen en is technisch niet na gekeken.
Deze occasion is te bezichtigen bij ons aan de Kaptein Nemostraat 18 in het mooie Emmen.
Bij ons kunt u alles inruilen, uiteraard uw huidige auto maar ook uw caravan, camper, motorfiets, scooter, brommobiel of boot! Ook zonder APK of met schade.
Neem gerust eens contact op met een van onze verkopers voor een vrijblijvend voorstel, dit kan ook via Whatsapp via +31591820350.
Standaard worden onze occasions rijklaar aangeboden (tenzij expliciet aangegeven), daarnaast bieden wij afleverpakketten aan,
Hierbij onze mogelijkheden:
Auto wordt verkocht met bestaande APK (niet te verlengen) en zonder garantie.
Verkoop in huidige staat, ideaal voor handel of opknapwerk. Snel beslissen – weg is weg!
Neem contact op voor meer info.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Easy Sound System 5000
Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Bagage-afdekhoes
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2004 - apr. 2007
Modelcode: C214
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 621 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Productveiligheid
Fabrikant: van Leeuwen Auto's Kapitein Nemostraat 18 7821AC EMMEN, NL 0591-820350 http://www.vanleeuwenemmen.nl verkoop@vanleeuwenemmen.nl
Bedrijfsinformatie
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 09:00 uur tot 18:00 uur.
Zaterdag: 08:30 uur tot 17:00
Zondag gesloten.
Telefoon: 0591-820350
E-mail: info@vanleeuwenemmen.nl
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0591-820350).
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.596 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.830 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.234 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.855 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.620 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 s |
| Actieradius | 797 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 166 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Van Leeuwen Auto's Emmen
Kapitein Nemostraat 187825 AW Emmen



















