
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat Talento
2.0 MultiJet 145PK Business Pro Dubbele Cabine | 6-Persoons | Multimedia | Camera | Trekhaak

Fiat Talento
2.0 MultiJet 145PK Business Pro Dubbele Cabine | 6-Persoons | Multimedia | Camera | Trekhaak
€ 17.9952021157.637 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 25 november 2021 |
| APK | 28 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 33.600 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Alle technologie in de Fiat Talento is er op gericht om jouw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Met zijn dieselmotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de rijke uitrusting horen ook twee achterdeuren en warmtewerend glas.
De achteruitrijcamera maakt inparkeren gemakkelijker dan ooit. Terwijl je stuurt, kun je het audiosysteem bedienen met de knoppen onder je vingertoppen. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Zo kun je je volledig op het verkeer concentreren. Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. De Fiat is standaard voorzien van: centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Brake assist is jouw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat je sneller stilstaat.
Wilt je deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor je klaar kunnen zetten.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- Bijrijdersbank
Overige
- Achterdeuren
- Airbag(s)
- Comfort-Plus-pakket
- El. Spiegels
- Laadruimte bekleed
- Mistlampen
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus dubbele cabine
Modelreeks: aug. 2019 - dec. 2021
Referentienummer: 13057
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.167 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 190 x 166 x 138 cm
Interieur
Interieurkleur: grey
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
Bedrijfsinformatie
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.180 x 1.900 x 1.950 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.903 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.070 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 1.403 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |
Opties
DUTCH Vans
Mercuriusweg 413771 NC Barneveld





























