
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Talento
2.0 MultiJet 145PK L2 / Cruise / Trekhaak / Navi / Bluetooth / Airco / PDC
€ 15.900202185.252 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 10 november 2021 |
| APK | 14 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 44.281 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Te Koop bij VanPro: Nette Fiat Talento L2 (2021) met slechts 85.000km NAP in de kleur Zwart!
VanPro is ook gespecialiseerd in Financial Lease! Deze bedrijfswagen al vanaf 229,-! Binnen een dag geregeld, zonder verborgen kosten!
Deze Talento heeft de volgende uitblinkende kenmerken:
- Nederlandse auto met Nationale Autopas!
- Bluetooth Audio & Telefonie
- Cruise Control
- Navigatiesysteem met vele functies!
- Airco
- Stoel in hoogte verstelbaar etc etc
Ben jij klaar voor de volgende stap met deze Fiat Talento? Neem dan snel contact op voor een proefrit en ontdek zelf de vele voordelen van deze bestelauto! De koffie staat klaar!
Kijk op onze website voor de complete fotoreportage. Voor meer informatie kun je contact opnemen per e-mail: info@vanpro.nl en of via WhatsApp en telefoon: +31 (0) 53 – 203 2335
Let op: al onze verkoopprijzen zijn incl. vloeistofcontrole + geldige APK, maar netto meeneemprijzen excl. BTW. Kijk op https:www.vanpro.nl garantie voor meer informatie.
Disclaimer: De occasion advertenties op deze website en daarbuiten zijn met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten. Controleer zelf de auto goed op de punten die voor u belangrijk zijn! Voertuig is exclusief BTW geadverteerd.
Opties
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, handbediend
- Airconditioning
- Navigatiesysteem
- ESP
- Elektrische ramen voor
- Cruise control
- Boordcomputer, klein
- ABS
- Roetfilter
- Park control achter
- Trekhaak, vast
- Stuurbekrachtiging
- Bekerhouder voor
- El. verstelbare spiegels
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Multifunctioneel stuur
- Verstelbaar stuur
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Tussenschot
- Betimmering
- Bijrijdersbank
- Aansluiting in Laad-/passagiersruimte
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d-TEMP
- Audio-navigatiesysteem 2.0 (Bluetooth-/USB-interface) met Touchscreen en DAB
- Elektron. Stabiliteitscontrole (ESC) met Hill-Holder en Traction Plus
- Dagrijlicht
- Trekhaak
- Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- Carrosserie/opbouw: Gesloten bestelwagen Standaard
- Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar
- Bekleding in de laad-/passagiersruimte: Kunststof
- Bandenreparatieset
- Airbag Passagierszijde
- Airbag Bestuurderskant
- Achterdeuren zonder Beglazing
- Wielbasis 3498 mm
- Airconditioning
- Transmissie 6 versnellingen
- Stoelen eerste zitrij: Dubbele passagiersstoel
- Stuurbekrachtiging
- Wegrijblokkering (elektronisch)
- Start-/stopsysteem Motor
- Schuifdeur Laad-/passagiersruimte rechts
- Roetdeeltjesfilter
- Optiek-pakket 2 / Worker Design
- Remassistent
- Raamopener elektrisch voor
- Laadruimtescheidingswand
- Motor 2,0 L - 107 kW Turbodiesel Ecojet
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.000 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.399 x 1.956 x 1.971 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.808 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
Opties
VanPro
De Zoeker Esch 27582 CN Losser

























