
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat Scudo
2.0 Diesel 180 S&S L3 DC Dubbele Cabine automaat | Lederen bekleding | Afneembare trekhaak | Dubbele zijschuifdeur | Stoelverwarming & Massage | Lichtmetalen velgen | DEMO

Fiat Scudo
2.0 Diesel 180 S&S L3 DC Dubbele Cabine automaat | Lederen bekleding | Afneembare trekhaak | Dubbele zijschuifdeur | Stoelverwarming & Massage | Lichtmetalen velgen | DEMO
€ 49.950202510 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 december 2025 |
| APK | 24 december 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 69.079 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Voel de passie waarmee de Italiaanse ontwerpers deze auto hebben gebouwd. Deze diesel heeft een automatische transmissie. Het met leer beklede interieur is comfortabel en stijlvol. De massagefunctie van de verwarmbare voorstoelen is een heerlijke extra optie, waarmee u uw rug en die van de bijrijder een groot plezier doet. Stramme vingers krijgen 's winters een VIP-behandeling van het verwarmd stuurwiel. De schuifdeur voor de passagiers neemt veel minder ruimte in bij het opengaan; prettig als u wat krapper moet parkeren. Bij de uitrusting van deze Fiat horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, twee achterdeuren, geluidsisolerende ramen, trailer assistent en verstelbare lendensteunen.
Dankzij het digitale dashboard leest u alle benodigde info gemakkelijk en overzichtelijk af. Geen nekkramp of spiegelwerk meer bij het achteruitrijden: de achteruitrijcamera kijkt en ziet alles! De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. Ook de akoestiek in de auto wordt optimaal benut door het high performance audiosysteem. Ook is de Fiat uitgerust met: navigatiesysteem, DAB ontvangst, cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Deze Fiat is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Vermoeidheidsherkenning is een systeem dat met verschillende sensoren tekenen van vermoeidheid bij de chauffeur waarneemt. Deze krijgt tijdig een waarschuwing, wat ongelukken kan voorkomen. In deze Fiat vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Autobedrijf Haaima is al decennia lang het vertrouwde adres in Friesland en de Noordoostpolder als het gaat om mobiliteit in de breedste zin van het woord!
Aanvullende opties en accessoires
- lendesteunen (verstelbaar)
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- achterbank 3-persoons
- achterdeuren zonder ruit
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Dynamic Surround View Pakket (buitenspiegels elektrisch inklapbaar, camerabeeld in binnenspiegel, multimedia scherm middel)
- Exterieur-pakket (buitenspiegels elektrisch inklapbaar, buitenspiegels in andere kleur)
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- Laadruimte-pakket (zijwandbekleding laadruimte)
- Licht-pakket
- Luxury-pakket (bestuurdersstoel verwarmd, Elektrisch verstelbare voorstoel(en), audio installatie premium, multimedia scherm middel, passagiersstoel verwarmbaar, zonnescherm zijruiten)
- multimedia scherm klein
- Rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Trekhaak-pakket (aanhanger assistent)
- Tussenschot volledig
- verhoogd laadvermogen
- Winter-pakket (voorstoelen verwarmd)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.213 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 328 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Leaseprijs: € 784 p/m (full operational lease, 60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Gepoetst, tenaamstelling voertuig, geldige APK, vloeistoffencontrole
- Demo Pack (€ 595 meerprijs):
+ Auto's tot 1 jaar oud
+ Onderhoudsbeurt conform schema
+ Poetsen van de auto ( Auto wordt gereconditioneerd en gedesinfecteerd )
+ Lopende fabrieksgarantie ( Minimaal 12 maanden )
+ Mogelijkheid verlenging fabrieksgarantie ( Vraag naar de voorwaarden )
+ 10.000 km of 12 maanden onderhoudsvrij
+ Omruilgarantie 14 dagen of 1.000km
+ Navigatie update naar meest recente beschikbare software / kaart ( Peugeot, Opel, Nissan & Suzuki )
+ 24/7 Pechhulp heel Europa
+ 100 punten kwaliteits controle
+ Mogelijkheid aflevering aan huis
+ Mogelijkheid proefrit aan huis
+ Mogelijkheid tot private shoppen buiten openingstijden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.330 x 1.920 x 1.935 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.837 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 5.300 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 919 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 201 g/km |
Opties
Haaima Leo Twijnstra Leeuwarden
Leo Twijnstrastraat 28923 EL Leeuwarden






































