
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat Scudo
2.0 Diesel 180 L2 Automaat | Navigatie | Camera | Laadruimte betimmering | 3 Zitplaatsen | Misdtlampen voor | Cruise control | Airco

Fiat Scudo
2.0 Diesel 180 L2 Automaat | Navigatie | Camera | Laadruimte betimmering | 3 Zitplaatsen | Misdtlampen voor | Cruise control | Airco
€ 28.950202421.112 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 25 november 2024 |
| APK | 25 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 63.275 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 156 - € 156 |
Omschrijving
Geniet van het rijplezier dat alleen een Italiaanse auto u kan bieden. Met zijn dieselmotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De schuifdeur voor de passagiers neemt veel minder ruimte in bij het opengaan; prettig als u wat krapper moet parkeren. Bij de rijke uitrusting horen ook geluidsisolerende ramen, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Wat ook opvalt, is de strakke en overzichtelijke informatie die het digitale dashboard levert. U weet altijd hoe de auto eraan toe is dankzij Connected Services. Ook handig voor de garage en de wegenwacht. Even de app uitlezen en klaar! Gemakkelijk en veilig is de spraakbediening voor het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem. Daarbij kunt u deze ook bedienen met de knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. Kom-maar-kom-maar...ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! Deze Fiat is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! De uitrusting van deze auto is met airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
Aan boord van deze Fiat houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Vermoeidsheidsherkenning neemt tekenen van vermoeidheid waar bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er daardoor ongelukken gebeuren. Met voorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Indien u interesse heeft in deze Fiat, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Autobedrijf Haaima is al decennia lang het vertrouwde adres in Friesland en de Noordoostpolder als het gaat om mobiliteit in de breedste zin van het woord!
Aanvullende opties en accessoires
- lendesteunen (verstelbaar)
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- achterbank 3-persoons
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Connect Navigatie-pakket (buitenspiegels elektrisch inklapbaar, multimedia scherm middel, WiFi voorbereiding)
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- kleur wit
- Laadruimte-pakket (zijwandbekleding laadruimte)
- multimedia scherm klein
- Rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Tussenschot volledig
- verhoogd laadvermogen
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.251 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 328 cm
Interieur
Interieurkleur: Grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Leaseprijs: € 554 p/m (full operational lease, 60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Gepoetst, tenaamstelling voertuig, geldige APK, vloeistoffencontrole
- Dealer XL Pack (€ 795 meerprijs):
+ Auto's tot 2 jaar oud & 40.000km
+ Onderhoudsbeurt conform schema
+ 12 maanden garantie
+ Poetsen van auto ( Auto wordt gereconditioneerd en gedesinfecteerd )
+ 24/7 Pechhulp
+ Minimaal 1 jaar APK
+ NAP gegarandeerd
+ Navigatie update naar meest recente beschikbare software / kaart (Peugeot, Opel, Nissan & Suzuki)
+ 100 punten kwaliteitscontrole
+ Omruilgarantie 14 dagen of 1.000km
+ Mogelijkheden verlenging fabrieksgarantie (Vraag naar de voorwaarden)
+ 10.000km of 12 maanden onderhoudsvrij
+ Mogelijkheid aflevering aan huis
+ Mogelijkheid proefrit aan huis
+ Mogelijkheid proefrit tot private shoppen openingstijden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.980 x 1.920 x 1.935 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.749 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 5.300 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 919 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 200 g/km |
Opties
Haaima Heerenveen
Skrynmakker 208447 GH Heerenveen


































