

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 april 2010 |
| APK | 6 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.979 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
- Kenteken: 46-LJL-4
- Merk: Fiat
- Model: Punto Evo
- APK tot: 06-05-2027
- Tellerstand: 118189 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1368 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 350A1000
- Vermogen: 57 kW / 78pk
- Ledig gewicht: 1015 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 407 cm
- Hoogte: 1490 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Fiat Punto Evo 1.4 Racing,Airco,5drs,1e eigenaar!
Zeer nette Fiat Punto Evo 1.4 Racing van de 1e eigenaar te koop aangeboden. Deze auto verkeert zowel technisch als optisch in zeer goede staat en is altijd uitstekend onderhouden.
De Punto is voorzien van climate control (airco), USB-aansluiting, nieuwe 4-seizoenenbanden, een recente APK-keuring en een NAP-pas. Onderhoudsboekje en facturen zijn aanwezig en te zien op de foto’s.
Bij 115.000 km heeft de auto een grote beurt gehad en de distributieriem is vervangen bij 71.981 km in april 2019. Kortom: een sportieve, betrouwbare en comfortabele auto met een mooie uitstraling en weinig kilometers voor zijn leeftijd. Instappen en direct zorgeloos rijden.
Bij serieuze interesse graag bellen of appen: +31 6 5555 0516
Let op : bel vooraf i.v.m. aanwezigheid.
De auto is te bezichtigen in Barneveld (regio Gelderland)
U kunt ons altijd bellen of whatsappen voor meer informatie of voor een afspraak.
Tel: +31 (0)655550516
- meer foto's van deze auto zijn te vinden op www.vanparsautos.nl
- Inruil is mogelijk!
Van Pars Auto's
www.vanparsautos.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 57 kW (78 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.687 x 14.900 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.015 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 275 - 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 789 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Van Pars Auto's
Energieweg 333771 NA Barneveld


























































