

Fiat Punto
Evo 1.3 M-Jet Dynamic AIRCO 69.824 KM !!
€ 2.999201069.824 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 september 2010 |
| APK | 14 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.734 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 332 - € 344 |
NETTE EN GOEDE AUTO MET EEN UNIEK LAGE KM STAND !!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
tenaamstellen kunnen we bij ons op kantoor en is geheel gratis ! kom dus gerust een keertje langs de koffie staat klaar !!
Wilt u niet graag het huis uit en heeft u toch een leuke auto gezien die u graag wilt kopen dan bieden wij ook de mogelijkheid om deze geheel bij u thuis af te leveren !!
Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk wanneer u vooraf een prijs indicatie wenst neem dan even per mail of telefonisch contact met ons op zodat we een beter beeld kunnen schetsen van de auto zoals kenteken, staat, opties en km stand en een richtprijs u bent van harte welkom in ons bedrijf BIJ INTERESSE KUNT U BELLEN: 06-17279353
VOOR MEER INFO ZIE ONZE WEBSITE
Hoewel de informatie op deze website of andere communicatie-uitingen permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze website of andere communicatie-uitingen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.248 cc |
| Max. vermogen | 62 kW (84 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.690 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.705 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 275 - 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Actieradius | 1.250 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,0 l/100km (1 op 33,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | A |





