

Fiat Punto
Evo 1.4 Dynamic / Clima / Cruise / Trekhaak
€ 1.4502009195.325 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 november 2009 |
| APK | 13 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.434 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Bij het ontwerpen van de Fiat Punto Evo stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Natuurlijk behoren 15 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Electronic climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Cruise control is aanwezig; prettig voor de lange einden. De uitrusting van deze Fiat is met buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en in hoogte verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Autobedrijf de Vries is gespecialiseerd in gebruikte, dealer onderhouden auto's. Al onze auto's zijn onderworpen aan een uitgebreide inspectie en voorzien van de volledige onderhoudshistorie en Nationale Auto pas. Uiteraard mogen onze occasions door anwb-dekra of merkdealers gekeurd worden. Ook hebben wij regelmatig goedkope inruil auto's. Onze
kracht is dat garantiewerkzaamheden van de door u bij ons aangeschafte auto in overleg bij uw plaatselijke dealer mogen worden uitgevoerd. Uiteraard is inruil mogelijk.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 57 kW (78 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.070 x 1.690 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.015 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 275 - 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 789 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | B |




