

Fiat Punto
Grande 1.4 NeroBianco|Airco|5deurs|
€ 1.9952009195.329 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 januari 2009 |
| APK | 19 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 18.301 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Distributieriem vv bij 181.000km 06/25
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Wij zetten de auto voor u op naam en vrijwaren eventueel uw inruil auto zonder extra kosten, eventuele afleverkosten zijn bij ons inclusief.
Voor een proefrit en bezichtiging bent u altijd welkom eventueel ook in de avond uren op afspraak.
Voor meer leuk geprijsde auto's bezoekt u onze website www.auto3500.nl.
Wij verwelkomen u graag, op ons adres: Franklinstraat 5B 7903AC Hoogeveen.
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst
mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet
aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste
informatie van welke aard dan ook.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 57 kW (78 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.030 x 1.690 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.015 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 762 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | B |




