
Fiat Punto
Grande 1.4 Active NIEUWE APK! NL AUTO NAP! Airco l Elek pakket l TREKHAAK l MTF-STUUR! PERFECT ONDERHOUDEN! 2e eigenaar

Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 september 2009 |
| APK | 15 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Goed onderhouden Grande Punto, 2 sleutels, Goed onderhouden, Distributieriem recent vervangen, 4 seizoenen banden! Fiat Grande Punto 1.4 Active NIEUWE APK! NL AUTO NAP! Airco l Elek pakket l TREKHAAK l MTF-STUUR! PERFECT ONDERHOUDEN! 2e eigenaar
Met een auto als deze Fiat Grande Punto komt u absoluut goed voor de dag. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. In deze Fiat profiteert u onder andere ook van: in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Ook lekker handig is de audiobediening op het stuur. Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaalt u zelf de binnentemperatuur. En deze auto heeft ook isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller, bagage afdekhoes, bekerhouder en lederen versnellingspook als standaard uitrusting.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje. Wij informeren u graag over de mogelijkheden zodat u conform uw wensen met een gerust hart de toekomst tegemoet kan rijden. Voor meer informatie over deze auto en ons bedrijf verwijzen wij u graag door naar onze internet site www.autogroothandelvansusteren.nl
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Hoofdsteunen actief
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overig
- 5-versnellingen
- achterruiterwisser
- afdekscherm bagageruimte
- Bekerhouders
- dashboardkastje
- isofix interieur
- MTF- stuurwiel
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 251 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Aflever pakket Brons (inbegrepen): -Controle vloeistoffen -Controle Bandenspanning -Geldige APK- keuring -Gepoetst interieur& exterieur -Tenaamstelling van uw nieuwe auto -Vrijwaring bij inruil van uw huidige auto *Standaard inbegrepen!
- Afleverpakket kleine onderhoudsbeurt (€ 100 meerprijs): Vervangen van motorolie en olie filter, Controle accu en verlichting, Controle uitlaat en katalysator, Controle lucht en interieurfilter, Inspectie banden en remmen, Controle schokdempers, Controle ruiten en ruitenwissers, Bijvullen diverse vloeistoffen, Controle op 30 essentiële punten checklist. Mogelijk combineren elk afleverpakket garantie
- aflever pakket onderhoudsbeurt groot (€ 250 meerprijs): Vervangen van luchtfilter, Vervangen van brandstoffilter, Vervangen van motorolie en olie filter, Vervangen van bougies, Inspectie van het remsysteem, Bijvullen van diverse vloeistoffen Inspectie motor/brandstoftank/versnellingsbak Reinigen van het remsysteem, Reinigen van het interieurfilter, Controle op slijtage gevoelige onderdelen, Controle op 78 essentiële punten checklist. Mogelijk combineren met elk afleverpakket garantie!
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Aflever pakket Brons"): BOVAG garantie
Bedrijfsinformatie
Volg ons op Facebook like onze pagina en blijf op de hoogte van onze acties https://www.facebook.com/autogroothandelbeervansusteren/
Autogroothandel Beer van Susteren service & garantie
Als familie van Susteren zijn wij al sinds 1968 al meer dan 50 jaar actief in de autobranche, en staat de 3e generatie u graag te woord! Door onze jarenlange ervaring zijn wij in staat u een selectie betrouwbare dealer occasions tegen scherpe meeneemprijzen. Liever wat éxtra aanvullende zekerheid? Bepaal zelf wat voor jou belangrijk is. Bekijk onze aflever- en garantiepakketten
Openingstijden & bedrijfsgegevens
Wij nodigen u van harte uit om een kijkje te komen nemen bij ons bedrijf in Nederweert. En om eventueel een proefrit te komen maken. Voor het maken van een afspraak of voor aanvullende informatie kunt u bellen met een van onze verkopers!
Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten. Controleer bij aankoop de zaken die u hebben bewogen deze auto te kopen. Adverteerder kan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 57 kW (78 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.030 x 1.687 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.000 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 275 - 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 762 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Beer Van Susteren
Pannenweg 1116031 RK Nederweert

































