

Fiat Punto
1.2 Active. APK 03 '27
€ 9502004213.810 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 januari 2004 |
| APK | 18 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Distributieriem is vervangen bij 190.672 km (Zie foto)
Fiat Punto 1.2 Active. APK 03 '27
Comfort
Exterieur
Interieur
Overige
Veiligheid
Inruil is mogelijk.
Emails worden niet dagelijks bekeken en beantwoord, wilt u meer weten over deze auto? Neem dan even telefonisch contact met ons op via 058-2541491 of stuur ons een Whatsapp-bericht op 06-19411577.
Let op: Biedingen per mail nemen wij niet in behandeling.
Autobedrijf Venema
Rijpsterdyk 32
9034HN Marsum
058 2541491
car9034@hotmail.com
www.autobedrijfvenema.frl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.840 x 1.660 x 14.800 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.370 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 264 - 1.000 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,3 s |
| Actieradius | 839 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | B |


