
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat Pandina
Cross | 7" touchscreen radio met Bluetooth, DAB, USB & Apple Carplay & Android AutoTM | Airconditioning handmatig | Cross exterieur

Fiat Pandina
Cross | 7" touchscreen radio met Bluetooth, DAB, USB & Apple Carplay & Android AutoTM | Airconditioning handmatig | Cross exterieur
€ 22.149202610 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Elektro/Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 23.149 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Voel de passie waarmee de Italiaanse ontwerpers deze auto hebben gebouwd. Dit is een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. We weten het: benzinerijden is een dure grap. Elektrisch heeft de toekomst. Met de hybride motor van deze Fiat Pandina heeft u de keuze: elektrisch als het kan, benzine als het moet. Ook LED-dagrijverlichting en donker getint glas achter horen tot de voorzieningen op deze auto. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. In de regen hoeft u niet langer zelf de ruitenwissers in te schakelen. De regensensor zorgt ervoor dat de ruitenwissers altijd op de juiste snelheid werken. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Wordt dit uw nieuwe auto? We verwelkomen u graag om u deze Pandina te laten zien, en dan leggen we u ook uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Cross exterieur
- Extra getint glas achter
- Zeefdruk “Pandina” op de C-stijl
- 15” lichtmetalen velgen (185/55 R15)
- Beschermplaten en stootlijsten in het zwart
- Buitenspiegelkappen in carrosseriekleur of gespoten in geel
- Dakrails in het zwart
Interieur
- 7" touchscreen radio met Bluetooth, DAB, USB & Apple Carplay & Android AutoTM
- Kunstlederen stuurwiel met audiobediening
- 3 hoofdsteunen achter
- 6 airbags: bestuurders en passagiersairbag & zij en gordijnairbags vóór
- Achterbank – in één deel neer te klappen
- Binnendeurgrepen in het zwart
- Binnenspiegelkap in carrosseriekleur of gespoten in geel
- Dashboard in het wit gespoten i.c.m. zwart
- Stoelbekleding zwarte stof met gele stiksels i.c.m. witte zijvlakken
Uitrusting
- Airconditioning handmatig
- Autonomous Emergency Braking System (AEBS)
- Fix & Go bandenreparatieset
- Grootlichtassistent - automatisch
- Intelligent Speed Assist (ISA)
- Start & Stop systeem
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 823301264
Productienummer: 823301264
Technische informatie
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 725 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 225 kg
Wielbasis: 230 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1045 kg
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.710 x 1.710 x 1.610 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.170 kg |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 153 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,9 s |
| Actieradius | 725 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle








