

Fiat Panda
1.2 Edizione Cool
€ 3.995201183.384 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 27 april 2011 |
| APK | 2 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 9.570 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
**Fiat Panda 1.2 Edizione Cool | Compact, Zuinig & Betrouwbaar**
Kenteken: 61RBP3
Eerste toelating: 27-04-2011
APK tot: 02-02-2027
KM: 83384
**Prijs**
**€ 3.995,-**
Over deze Fiat Panda
Ben je op zoek naar een betrouwbare en praktische stadsauto? Deze Fiat Panda 1.2 Edizione Cool biedt alles wat je nodig hebt! Met zijn compacte afmetingen en stijlvolle witte kleur is hij ideaal voor dagelijks gebruik. De auto beschikt over een handgeschakelde transmissie met 5 versnellingen en een zuinige 1.2 liter motor die met 4,8 l/100 km vriendelijke brandstofkosten garandeert.
De Panda is voorzien van vele gemakken: elektrische ramen voor, stuurbekrachtiging, airco en een boordcomputer. Ook beschikt hij over dakrails, bumpers en buitenspiegels in carrosseriekleur, wat bijdraagt aan het moderne design. Veiligheid staat voorop dankzij dubbele airbags, ABS en een alarmklasse 1 startblokkering. Praktisch is hij ook, met een neerklapbare achterbank en 4 zitplaatsen.
Met een leeggewicht van slechts 935 kg en een trekvermogen van 800 kg is dit niet alleen een auto voor de stad, maar ook geschikt voor kleine avonturen buiten de stadsgrenzen. De topsnelheid van 162 km/u en de vlotte acceleratie van 0-100 km/u in 13,2 seconden maken hem perfect voor zowel korte als lange trips.
**Laat je verrassen door deze zuinige, compacte en betrouwbare Panda. Neem nu contact op voor een proefrit!**
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/80 R13
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Wij doen ons uiterste best om om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Feenstra Autotechniek
Tsjûkemarwei 10
8521 NA Sint Nicolaasga
0513-432081
www.feenstra-autotechniek.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.580 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.305 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 860 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 729 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |




