

Fiat Panda
1.2 Edition Cool/Airco/Hogere zit/Weinig KM!!!
€ 3.250200972.027 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 december 2009 |
| APK | 3 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 9.935 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Het is de combinatie van rijplezier en elegantie die Italiaanse auto's zo onweerstaanbaar maakt. Kijk maar naar deze Fiat Panda. De kilometerstand van deze auto is 72027, hij is van het bouwjaar 2009. De compacte maar pittige motor heeft een bescheiden dorst maar levert prima prestaties.
Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. Ook is de Fiat uitgerust met: lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Fiat Panda samen. In een gevaarlijke situatie is een zo kort mogelijke remweg van levensbelang. De Brake Assist zorgt dat u dan maximaal in de ankers gaat.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak! Onze auto’s worden standaard met voor minimaal 6 maanden geldige APK, schoon en veilig afgeleverd. Het is mogelijk om voor een afleverpakket te kiezen waarbij de auto voorzien word van een nieuwe apk, afleveringsbeurt, poetsbeurt en registratie tegen een meerprijs van 195,-
Met meer dan 35 jaar ervaring in de autobranche bent u verzekerd van uitstekende kennis, kwaliteit en service!
Autobedrijf van der Straten Nieuwstraat 164 6431 KX Hoensbroek 045-7370245 Openingstijden Di-vrij 9.00-17.45 uur Zaterdag 10.00-16.00 uur Buiten onze openingstijden is het mogelijk om op afspraak een auto te komen bezichtigen!
Garantie: Geen aanvullende garantie
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.538 x 1.578 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.305 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 860 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 700 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |




