
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat Pandina
Cross | 7" touchscreen radio met Bluetooth, DAB, USB & Apple Carplay & Android AutoTM | Airconditioning handmatig | Cross exterieur

Fiat Pandina
Cross | 7" touchscreen radio met Bluetooth, DAB, USB & Apple Carplay & Android AutoTM | Airconditioning handmatig | Cross exterieur
€ 23.099202610 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Elektro/Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 24.099 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Geavanceerde techniek, waarbij een verbrandingsmotor samenwerkt met een elektromotor, zorgt dat deze auto geweldige prestaties neerzet en toch zuinig is met brandstof. Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. U wordt in deze auto ook getrakteerd op LED-dagrijverlichting en donker getint glas achter. De parkeersensoren vertellen precies hoe ver u kunt gaan. Hoe dichter op een obstakel, hoe sneller de piepjes. Slimme ruitenwissers? De regensensor zorgt ervoor! De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid. Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe Pandina. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Cross exterieur
- Extra getint glas achter
- Zeefdruk “Pandina” op de C-stijl
- 15” lichtmetalen velgen (185/55 R15)
- Beschermplaten en stootlijsten in het zwart
- Buitenspiegelkappen in carrosseriekleur of gespoten in geel
- Dakrails in het zwart
Interieur
- 7" touchscreen radio met Bluetooth, DAB, USB & Apple Carplay & Android AutoTM
- Kunstlederen stuurwiel met audiobediening
- 3 hoofdsteunen achter
- 6 airbags: bestuurders en passagiersairbag & zij en gordijnairbags vóór
- Achterbank – in één deel neer te klappen
- Binnendeurgrepen in het zwart
- Binnenspiegelkap in carrosseriekleur of gespoten in geel
- Dashboard in het wit gespoten i.c.m. zwart
- Stoelbekleding zwarte stof met gele stiksels i.c.m. witte zijvlakken
Uitrusting
- Airconditioning handmatig
- Autonomous Emergency Braking System (AEBS)
- Grootlichtassistent - automatisch
- Intelligent Speed Assist (ISA)
- Start & Stop systeem
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 823213163
Productienummer: 823213163
Technische informatie
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 725 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 225 kg
Wielbasis: 230 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1045 kg
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.710 x 1.710 x 1.610 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.170 kg |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 153 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,9 s |
| Actieradius | 725 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle














