
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat Pandina
Cross | 7" touchscreen radio met Bluetooth, DAB, USB & Apple Carplay & Android AutoTM | Airconditioning handmatig | Cross exterieur

Fiat Pandina
Cross | 7" touchscreen radio met Bluetooth, DAB, USB & Apple Carplay & Android AutoTM | Airconditioning handmatig | Cross exterieur
€ 22.849202610 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Elektro/Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Mica) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 23.849 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Met een auto als deze Fiat Pandina komt u absoluut goed voor de dag. Dit is een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De toekomst is hybride: de combi van elektromotor en verbrandingsmotor maakt deze auto extra aantrekkelijk en voordelig in gebruik. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer LED-dagrijverlichting en donker getint glas achter. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. De regensensor schakelt automatisch de ruitenwissers in bij regenval. De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid. En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als u aan een rustpauze toe bent. Hebben we uw interesse gewekt? Deze Pandina staat nu voor u klaar, u bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Dan vertellen we u ook meteen over de financieringsvormen die we u kunnen aanbieden. Belt u ons vandaag nog?
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Cross exterieur
- Extra getint glas achter
- Zeefdruk “Pandina” op de C-stijl
- 15” lichtmetalen velgen (185/55 R15)
- Beschermplaten en stootlijsten in het zwart
- Buitenspiegelkappen in carrosseriekleur of gespoten in geel
- Dakrails in het zwart
Interieur
- 7" touchscreen radio met Bluetooth, DAB, USB & Apple Carplay & Android AutoTM
- Kunstlederen stuurwiel met audiobediening
- 3 hoofdsteunen achter
- 6 airbags: bestuurders en passagiersairbag & zij en gordijnairbags vóór
- Achterbank – in één deel neer te klappen
- Binnendeurgrepen in het zwart
- Binnenspiegelkap in carrosseriekleur of gespoten in geel
- Dashboard in het wit gespoten i.c.m. zwart
- Stoelbekleding zwarte stof met gele stiksels i.c.m. witte zijvlakken
Uitrusting
- Airconditioning handmatig
- Autonomous Emergency Braking System (AEBS)
- Fix & Go bandenreparatieset
- Grootlichtassistent - automatisch
- Intelligent Speed Assist (ISA)
- Start & Stop systeem
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 823301303
Productienummer: 823301303
Technische informatie
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 725 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 225 kg
Wielbasis: 230 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1045 kg
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Mica) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.710 x 1.710 x 1.610 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.170 kg |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 153 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,9 s |
| Actieradius | 725 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle








