

Fiat Panda
1.2 Edizione Cool "Italia 150"
€ 4.395201160.617 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Creme (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 10 juni 2011 |
| APK | 16 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 10.807 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Wij werken met “geen gezeur” all-in prijzen!
Getoonde prijs is rijklaar inclusief:
- APK minimaal 11 maanden geldig
- Onderhoudscontrole en indien nodig onderhoud uitgevoerd
- 3 maanden garantie
- minimaal 1/4 tank brandstof
- reiniging in- en exterieur
GARAGE BIESHEUVEL AL 60 JAAR ONAFHANKELIJK, VRIENDELIJK EN VAKKUNDIG.
Constructiejaar: 2011-06
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 5
Beschikbare afleverpakketten:
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Creme (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.590 x 1.580 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.305 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 860 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 729 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |




