

Fiat Panda
1.2 Edizione Cool
€ 2.7952011149.840 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 januari 2011 |
| APK | 15 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 9.619 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Fiat Panda 1.2 Edizione Cool
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
te koop supernette fiat panda,1e eigenaar, compleet dealer onderhouden.
auto wordt geleverd incl afleveringsbeurt met apk
nieuwe distributieriem
SVTO Technische Ondersteuning
Hemelrijk 3
5281PS Boxtel
06-20661436
stefanverhappen@gmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.578 x 1.578 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.305 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 860 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 729 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |




