

Fiat Panda
1.1 Young Prachtige staat
€ 2.9992006110.500 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 12 september 2006 |
| APK | 11 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Te koop bij ons deze Fiat Panda 1.1 Young in een Prachtige staat en uitstekend onderhouden.
Kenteken: 18-TH-KN
Bouwjaar: 2006
Kleur: rood
Brandstof: benzine
Carrosserie: hatchback 5-deurs
Transmissie: handgeschakeld
Zeer mooie en nette Fiat Panda met de zuinige en betrouwbare 1.1 motor. De distributieriem is vervangen bij 88.000 km, waardoor deze nog jarenlang zorgeloos mee kan. De complete onderhoudshistorie is aanwezig en netjes ingevuld in het onderhoudsboekje.
De auto staat op vier vrijwel nieuwe Vredestein vierseizoenenbanden, waardoor u in alle weersomstandigheden uitstekende grip heeft.
Voorzien van fijne opties zoals:
airconditioning
elektrische ramen
stuurbekrachtiging
centrale vergrendeling
De auto wordt gratis geleverd met een nieuwe APK, zodat u direct veilig de weg op kunt.
Het interieur verkeert in zeer nette en rookvrije staat. Ook het lakwerk ziet er bijzonder verzorgd uit; aan alles is te zien dat er zuinig met de auto is omgegaan.
Rijdt heerlijk en is klaar voor nog jarenlang betrouwbaar rijplezier.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 230 cm
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
De auto is al erg netjes maar voor € 250,- extra is hij ook nog eens professioneel gepolijst, zodat hij weer nagenoeg in nieuwstaat is.
Het inruilen van uw huidige auto is zeker mogelijk.
Bel 06-38530222 voor een afspraak, of kom vrijblijvend langs voor een proefrit.
Dit mag ook op afspraak in de avonduren.
Vanwege de drukte het liefst op zaterdag op afspraak, wij nemen ook graag de tijd voor u.
Ons adres Stikker 12 5721 VD Asten
Met vriendelijke groet John Lans AutoCentrum Asten.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.108 cc |
| Max. vermogen | 40 kW (54 pk) |
| Max. koppel | 88 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.538 x 1.589 x 1.578 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 815 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.255 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 860 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Actieradius | 614 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 135 g/km |
| Energielabel | C |




