
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Panda
1.0 Hybrid City Life
€ 13.950202339.695 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 april 2023 |
| APK | 20 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 17.411 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Aan onze advertenties wordt de grootst mogelijke zorg besteed, echter kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend. Prijswijzigingen en spel- en zetfouten voorbehouden.
Ook de inruil evenals inkoop van uw auto is mogelijk. Wij zijn namelijk altijd op zoek naar goede auto's!
Aanvullende opties en accessoires
- Flex Pack (achterstoelen drie, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar)
- Instructieboekjes aanwezig
- kleur zwart
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Vloeistoffen controle
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2025
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 485 kg
Wielbasis: 230 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis zekerheidsprijs (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Tenaamstellingskosten, Vloeistoffen controle
- Servicepakket (€ 695 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis zekerheidsprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 20L brandstof, Basisbeurt uitgevoerd voor aflevering, Minimaal 12 maanden geldige APK, Schoonmaak binnen+ buitenkant, Vloeistoffen bijvullen
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.710 x 1.660 x 1.605 mm |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.440 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 l |
| Inhoud brandstoftank | 38 l |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,5 s |
| Actieradius | 760 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 111 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Auto-Totaal Verkoop
Industrieweg 151613 KT Grootebroek
























