

Fiat Panda
1.2 Emotion
€ 2.2452008159.829 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 februari 2008 |
| APK | 6 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
**Fiat Panda 1.2 Emotion · Zwart · Lichtmetalen Velgen · Airco · Dakrails**
Ontmoet de Fiat Panda 1.2 Emotion – de ideale compacte hatchback met verrassend veel ruimte en comfort, voor een prijs die net zo aantrekkelijk is als de auto zelf! Uitgevoerd in een stijlvolle zwarte kleur, is deze Panda niet alleen een praktische keuze, maar ook een smaakvolle. Zijn compacte afmetingen (3538 mm lengte, 1578 mm breedte, 1540 mm hoogte), gecombineerd met vijf deuren en een ruime kofferbak, maken hem veelzijdig genoeg voor elke rit, van stad tot land.
Voorzien van luxe standaardopties zoals automatische airconditioning, een radio-CD/MP3-speler, elektrisch verstelbare buitenspiegels, bumpers in carrosseriekleur en comfortabele hoofdsteunen achter, biedt deze Panda comfort op niveau. Met lichte bediening dankzij de stuurbekrachtiging en verfijning door 14’’ lichtmetalen velgen rijdt u iedere keer met plezier weg. Praktische details zoals dakrails en een in delen neerklapbare achterbank zorgen bovendien voor extra gebruiksgemak.
Met een 1.2 benzinemotor, 44 kW (60 pk), een handgeschakelde transmissie met 5 versnellingen en een laag gemiddeld brandstofverbruik van 5L/100 km, staat hij garant voor zuinige kilometers. De topsnelheid van 155 km/u en een acceleratie naar 100 km/u in 14 seconden maken hem een vlotte, maar kostenbewuste keuze. Tevens biedt hij een geremde trekcapaciteit tot 800 kg, ideaal voor een kleine aanhanger.
Afkomstig van zijn eerste eigenaar, is deze Panda keurig onderhouden. De APK is zelfs geldig tot maart 2027! Wat u zoekt in een compacte auto, vindt u in de Fiat Panda: een betrouwbare partner voor dagelijks woon-werkverkeer én weekendavonturen.
Wilt u deze Panda zelf ervaren? Neem contact met ons op en plan een bezoek. Uw nieuwe reisgenoot staat klaar!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Antraciet - beige
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Bij D.R.Auto’s werken wij uitsluitend op afspraak.
Vanwege ons kleine team willen wij iedere klant de juiste aandacht geven en rustig de tijd nemen voor bezichtigingen en proefritten.
Wij staan voor nette occasions, eerlijk advies en een hoge service — ook ná aflevering van de auto. Klanttevredenheid en betrouwbaarheid staan bij ons centraal.
✅ RDW aangesloten
✅ Keuze uit meerdere afleverpakketten
📍 Hoenderparkweg 48
7335 GV Apeldoorn
📞 Interesse? Neem gerust contact op om een afspraak in te plannen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.538 x 1.589 x 1.578 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.305 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 860 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 636 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | C |




