

Fiat Panda
1.1 Actual Stuurbkr-MP3
€ 1.3002009223.956 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 12 maart 2009 |
| APK | 30 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Fiat Panda 1.1 Actual Stuurbkr-MP3
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Goede prestaties, aantrekkelijke extra's en perfect onderhouden: deze Fiat Panda stelt zich graag aan u voor! In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Deze Fiat is voorzien van lederen stuur en isofix-aansluiting.
!! Let op Aktie-prijs € 1.300,= euro Rijklaar !!
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Fiat. Belt u ons snel?
De auto's bieden we aan voor een actieprijs op internet inclusief alle onvermijdbare kosten.
Onder onvermijdbare kosten vallen tenaamstellingskosten, vloeistof controle, geldige APK keuring en een algemene controle.
Wilt u toch meer service? Dan is er ook keuze uit diverse afleverpakketten. Informeer bij ons voor deze scherp geprijsde pakketten.
!! LET OP !! zijn er opties die ontbreken op deze auto die voor u belangrijk zijn.
Wij kunnen heel veel accessoires naderhand toevoegen zo als: Trekhaak/ Cruise control/ Apple carplay/ Parkeer sensoren/ Velgen ect. vraag naar de mogelijkheden.
Alle moeite is genomen om de informatie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beinvloeden.
Vakgarage van der Wal
Tillewei 24
9258gp Jistrum
0512472675
info@vakgaragevanderwal.nl
www.vakgaragevanderwal.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.108 cc |
| Max. vermogen | 40 kW (54 pk) |
| Max. koppel | 88 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.589 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 815 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.255 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 860 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Actieradius | 700 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | C |




