
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Panda
Pandina Cross 70 pk Hybrid Navigatie via app | Airco | Cruise Control | Parkeersensoren
€ 17.90020259.917 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 februari 2025 |
| APK | 24 februari 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 22.490 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
De ideale auto voor in de stad en daarbuiten! Met 5 zitplaatsen, cruise control, parkeersensoren, Lane Assist en een 7" touchscreen, biedt deze Panda alles wat je nodig hebt voor een comfortabele rit. Dankzij Apple CarPlay blijf je altijd verbonden, terwijl je met de lage verbruikskosten volop van je rijervaring geniet. Ervaar het zelf en kom snel langs voor een proefrit!
De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK.
De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden.
Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg.
Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking.
Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie.
Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto.
Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas achter (070)
- Nero Cinema (601)
Infotainment
- 7-inch touchscreen radio met DAB (1SB)
Interieur & Comfort
- Achterbank neerklapbaar (965)
Meer informatie
Modelreeks: 2011 - 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 485 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Leaseprijs: full operational lease € 319 p/m (60 maanden, 10.000 km); private lease € 324 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- Demo afleverpakket tot 12 maanden 10.000 km (€ 695 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.710 x 1.660 x 1.650 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.430 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 - 870 l |
| Inhoud brandstoftank | 38 l |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,7 s |
| Actieradius | 745 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Wassink Autogroep Doetinchem
Innovatieweg 227007 CD Doetinchem
















































