

Fiat Panda
1.2 Edizione Cool | Distr. riem VV | NAP | Airco | 5-deurs
€ 2.995200788.013 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 september 2007 |
| APK | 23 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Goed onderhouden Fiat Panda met slechts 88.013km op de teller. Distributieriem net door ons vervangen. Voorzien van airco, elektrische ramen en centrale deurvergrendeling. Lak van de motorkap laat los. Stuur gerust een WhatsApp bericht naar 0628069155.
De prijs van de auto is inclusief geldige APK en tenaamstelling. Daarnaast bieden wij het volgende afleverpakket aan:
Afleverpakket PRO € 495: Kleine onderhoudsbeurt bij aflevering, Minimaal één jaar APK, Wassen en stofzuigen, Minimaal kwart tank brandstof
Modelreeks: jul. 2006 - feb. 2010
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Optioneel afleverpakket (€ 495): Afleverpakket PRO: - Kleine onderhoudsbeurt bij aflevering - Minimaal één jaar APK - Wassen en stofzuigen - Minimaal kwart tank brandstof
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Fabrikant: Mobiliteitscentre Bodegraven B.V. Spanjeweg 10 2411PX BODEGRAVEN, NL 0172650013 http://www.pcabodegraven.nl verkoop@pcabodegraven.nl
Interesse in deze auto?
Wij van Mobiliteitscentre Bodegraven streven naar het leveren en onderhouden van kwalitatief hoogwaardige auto’s in alle prijsklassen. U kunt bij ons terecht voor alle merken auto’s.
Na vele jaren als officieel Peugeot dealer door het leven te zijn gegaan, zijn wij sinds 1 oktober 2016 een Peugeot en Citroën specialist. Wij gaan voor betaalbaar en goed!
Met eerlijk zaken doen, een goede bereikbaarheid en passie voor auto’s ontzorgen wij dagelijks onze klanten. Wij kunnen u ook helpen en begeleiden bij het verzekeren en/of financieren van uw auto.
Zelf ervaren hoe wij het verschil maken in autoland? Neem dat snel contact met ons op!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.590 x 1.580 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.305 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 206 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 625 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | C |




