We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat Panda
1.2 Edizione Cool Airco 121Dkm NAP NL-Auto Hoge-Instap
Fiat Panda
1.2 Edizione Cool Airco 121Dkm NAP NL-Auto Hoge-Instap
Nette goed rijdende Fiat Panda 1.2 Edizione Cool Airco 121Dkm NAP NL-Auto Hoge-Instap
Slechts 121000 Km Nap
2 sleutels en boekjes aanwezig
Distributieriem vervangen bij 83000 Km
APK 08-04-2027
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !!!!!
Als u meestal niet met z'n vijven op stap hoeft, is deze compacte Fiat Panda ideaal. Het ruimtelijk gevoel is echt verbluffend dankzij de slimme indeling. Zijn compacte motor geeft deze Fiat uitstekende prestaties, maar zorgt voor een bescheiden brandstofverbruik.
Deze auto heeft airconditioning aan boord. Ook is de Fiat uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Aanvullende opties en accessoires
Stuur verstelbaar
Meer informatie
Modelreeks: mrt. 2010 - mrt. 2012
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 230 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 4
Fabrikant: Hoogsteen en Postma Auto's Rooilijn 22 9231DZ SURHUISTERVEEN, NL 0638817981 http://www.hoogsteenpostma.nl hoogsteenpostma@hotmail.nl
Bedrijfsinformatie
.
Voor een Bezoek om een auto te bezichtigen, vragen wij u vriendelijk een afspraak te maken zodat wij de auto, buiten klaar kunnen zetten voor u.
HOOGSTEEN POSTMA AUTO’S
ROOILIJN 22
9231 DZ SURHUISTERVEEN
Geen afleverkosten !!!!!
Opening tijden maandag tot vrijdag van 9.00 tot 17.30
Zaterdag van 09.00 tot 17.00
Voor meer info bellen liever niet mailen Tel: 06-13060808
www.hoogsteenpostma.nl