

Fiat Panda
1.2 Dynamic,Automaat,152000km!
€ 3.9502007152.001 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 16 februari 2007 |
| APK | 26 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Zeer nette goed rijdende Fiat Panda 1.2 Dynamic
Automaat
Slechts 152000 Km
2 sleutels en boekjes aanwezig
Nieuwe distributieriem !!!
Apk 26-03-2027
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !!!!!
Zo compact als hij is, biedt de Fiat Panda een enorme hoop ruimte voor u, uw gezin en uw bagage. De compacte maar pittige motor heeft een bescheiden dorst maar levert prima prestaties.
Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Modelreeks: sep. 2003 - jan. 2009
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 230 cm
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 7
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Hoogsteen en Postma Auto's Rooilijn 22 9231DZ SURHUISTERVEEN, NL 0638817981 http://www.hoogsteenpostma.nl hoogsteenpostma@hotmail.nl
.
Voor een Bezoek om een auto te bezichtigen, vragen wij u vriendelijk een afspraak te maken zodat wij de auto, buiten klaar kunnen zetten voor u.
HOOGSTEEN POSTMA AUTO’S
ROOILIJN 22
9231 DZ SURHUISTERVEEN
Geen afleverkosten !!!!!
Opening tijden maandag tot vrijdag van 9.00 tot 17.30
Zaterdag van 09.00 tot 17.00
Voor meer info bellen liever niet mailen Tel: 06-13060808 0f 06-38817981
www.hoogsteenpostma.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.590 x 1.580 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 840 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 860 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 648 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | C |




