
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat Panda
City | 15” lichtmetalen velgen (185/55 R15) | 7" touchscreen radio met Bluetooth, DAB, USB & Apple Carplay & Android AutoTM | Airconditioning handmatig

Fiat Panda
City | 15” lichtmetalen velgen (185/55 R15) | 7" touchscreen radio met Bluetooth, DAB, USB & Apple Carplay & Android AutoTM | Airconditioning handmatig
€ 22.700202615 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Elektro/Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 23.450 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Met een auto als deze Fiat Panda komt u absoluut goed voor de dag. We hebben het hier over een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De hybride motor van deze Fiat Panda zorgt dat u opvallend veel minder brandstof verbruikt dankzij de ondersteuning van de elektromotor met z'n eigen accu. En die laadt u al rijdend bij. Slim en zuinig! U wordt in deze auto ook getrakteerd op LED-dagrijverlichting en donker getint glas achter. Parkeersensoren zijn een waardevolle toevoeging aan deze auto. De sensoren waarschuwen tijdens het parkeren en voorkomen schade aan de auto. Elk spatje op de voorruit wordt gesignaleerd door de regensensor en meteen worden de ruitenwissers naar behoefte ingeschakeld. De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid. In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. De Fiat Panda is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Bij de veiligheidssystemen van deze Fiat hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. We hebben ons best gedaan om de kwaliteit van deze Panda aan u uit te leggen, maar er gaat toch niets boven een proefrit. Als u contact met ons opneemt, zetten we de auto voor u klaar. We horen graag van u.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Beschermplaten en stootlijsten in het zwart
- Zeefdruk op de C stijl
Interieur
- Kunstlederen stuurwiel met audiobediening
- 3 hoofdsteunen achter
- 5 zits configuratie
- 6 airbags: bestuurders en passagiersairbag & zij en gordijnairbags vóór
- Achterbank 40/60 deelbaar in één deel neer te klappen
- Binnendeurgrepen in het zwart
Uitrusting
- Airconditioning handmatig
- Start & Stop systeem
- Autonomous Emergency Braking System (AEBS)
- Fix & Go bandenreparatieset
- Intelligent Speed Assist (ISA)
- Pack Pandina (7" touchscreen radio met Bluetooth, DAB, USB & Apple Carplay & Android AutoTM, 15” lichtmetalen velgen (185/55 R15), Cross exterieur, Dakrails in het zwart, Extra getint glas achter, Zeefdruk “Pandina” op de C-stijl, Binnenspiegelkap in carrosseriekleur of gespoten in geel, Buitenspiegelkappen in carrosseriekleur of gespoten in geel, Dashboard in het wit gespoten i.c.m. zwart, Grootlichtassistent - automatisch, Stoelbekleding zwarte stof met gele stiksels i.c.m. witte zijvlakken)
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 822733827
Productienummer: 822733827
Technische informatie
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 740 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 225 kg
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1045 kg
Verwachtte leveringsdatum: 01-04-2025
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 92 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.690 x 1.670 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.170 kg |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle








