We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Deze Fiat Grande Panda is innovatie op zijn best. Hij is ontworpen als een unieke combinatie van rijplezier en zorg voor het milieu. Ervaar de kracht en stilte van de elektromotor tijdens het rijden. Op de teller van deze auto staat slechts 4892 kilometer. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Ontdek de digitale mobiliteitswereld, met zijn dashboard dat alle noodzakelijke informatie projecteert om jouw reis comfortabel en veilig te maken. De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. Je ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. Veilig en comfortabel rijden wordt nog eens versterkt door Connected Services, zodat je diverse vitale functies van de auto altijd kunt checken in de app. Het navigatiesysteem zorgt ervoor dat jij snel en ontspannen op jouw bestemming aankomt. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. Jij kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. En deze auto heeft ook draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en automatisch dimmende binnenspiegel als standaard uitrusting.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor jou het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. In het instrumentarium kun je bovendien de verkeersborden zien die je onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Fiat jou om veiliger te rijden. Het Lane-keeping systeem zorgt dat je mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Met de vermoeidheidsassistent ben je ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. In deze Fiat vinden we verder een hill hold functie en autonoom remsysteem.
Maak de transitie naar elektrisch rijden en neem contact op voor een afspraak of proefrit!
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie.
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!