
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Fiorino
1.3 MJ Basis Airco! Marge! NAP! Nette Bus!
€ 5.7502018126.688 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 1 maart 2018 |
| APK | 23 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 21.698 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 104 - € 104 |
Omschrijving
Goed rijdende, fijne en nette auto die keurig is bijgehouden! Betreft een marge auto, er komt dus geen btw meer bij! Inruil is mogelijk.
Wij zijn geopend van:
Maandag t/m vrijdag van 7:30 t/m 17:00
Zaterdag van 8:00 t/m 13:00
In de avond op afspraak
Zondags gesloten
Voor een afspraak of bezichtiging verzoeken wij u vriendelijk altijd telefonisch contact met ons op te nemen of de occasions van uw keuze nog beschikbaar is.
Wij berekenen geen afleveringskosten.
U bent van harte welkom!
Autobedrijf Achterberg
Trapjesweg 13
6745XE De Klomp
0318-701571 of 06-22265354
www.autobedrijfachterberg.nl
Aanvullende opties en accessoires
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.248 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.957 x 1.716 x 1.721 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Actieradius | 1.022 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 115 g/km |
Opties
Autobedrijf Achterberg
Trapjesweg 136745 XE De Klomp



























