
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Fiorino
1.4 Easy Pro 1 EIGENAAR/NIEUWSTAAT/NAP/AIRCO
€ 9.950201934.021 km
Handmatig
Benzine
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 7 maart 2019 |
| APK | 27 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.651 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 96 - € 96 |
Omschrijving
FIAT FIORINI 1.4 EASYPRO IN NIEUWSTAAT .
ORIGINEEL NEDERLANDSE AUTO VAN DE 1E EIGENAAR!
NIEUWE APK KEURING MAART 2027 .
RECENT GROOT ONDERHOUD GEHAD .
AIRCO .
BLUETOOTH VOORBEREIDING .
TELEFOONVOORBEREIDING .
PDC ACHTER .
SCHUIFDEUR .
2 SLEUTELS+NATIONALE AUTOPAS .
ALLE SOORTEN INRUIL MOGELIJK .
OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN, ADVISEREN WIJ U VOORAFGAAND AAN UW BEZOEK TELEFONISCH CONTACT MET ONS OP TE NEMEN .
DAN KUNNEN WIJ DE BESCHIKBAARHEID GARANDEREN .
------------------------------------------------------------------------------
ALLE GEADVERTEERDE AUTO'S WORDEN TECHNISCH NAGEKEKEN VOORDAT DEZE WORDEN AFGELEVERD !
EN LET OP !!! BIJ ONS GEEN AFLEVERINGSKOSTEN.
------------------------------------------------------------------------------
TOT ZIENS BIJ RIJNMONDAUTO.NL
Ons adres:JAN LIGTHARTSTRAAT 3-9
3083 AL ROTTERDAM ZUID.
Vlakbij winkelcentrum Zuidplein en Ikazia ziekenhuis.
Ons bedrijf bestaat al sinds 1985(40 jaar.)
TENAAMSTELLING OP LOCATIE MOGELIJK.
Kantoor : 010.4845508.
John : 0653.206719.
Ismail: 0629.541392.
Vanuit het buitenland : 0031.10.4845508.
Betaling kan CONTANT of PIN of per BANK.
Wij zijn aangesloten bij de RDW de VWE de RDC en de Nationale Autopas
Aanvullende opties en accessoires
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: sep. 2017 - dec. 2018
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 6
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Fabrikant: Rijnmondauto Jan Ligthartstraat 3A 3083AL ROTTERDAM, NL 0104845508 http://www.rijnmondauto.nl info@rijnmondauto.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 57 kW (78 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.960 x 1.720 x 1.720 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Actieradius | 642 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |
Opties
Rijnmondauto
Jan Ligthartstraat 3-93083 AL Rotterdam

















