
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Doblò Cargo
1.6 MJ L2H1 Maxi Excl.btw
€ 8.9502019125.122 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 14 juni 2019 |
| APK | 23 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 31.331 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Kleur: Onbekend metallic
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.060 kg
Wielbasis: 310 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.756 x 1.832 x 1.880 mm |
| Draaicirkel | 12,5 m |
| gewicht | 1.405 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.465 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Actieradius | 1.153 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 135 g/km |
Opties
Haaglanden Automotive
Steenplaetsstraat 62288 AA Rijswijk



























