
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Doblò Cargo
1.6 MJ L2H1 Maxi|camera|all-season|marge
€ 6.5002019202.000 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 24 december 2019 |
| APK | 8 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.696 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Omschrijving
Fiat Doblò Cargo 1.6 MJ L2H1 Maxi|camera|all-season|marge
- Kenteken: VDS-30-H
- Merk: Fiat
- Model: Doblò Cargo
- APK tot: 08-01-2027
- Tellerstand: 202000 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Handgeschakeld
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 263A8000
- Vermogen: 77 kW / 105pk
- Ledig gewicht: 1405 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- Verbruik: 5.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 476 cm
- Breedte: 183 cm
- Laadruimte hoogte: 130 cm
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Audio pakket
- Bluetooth
- Mp3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lat-om-lat betimmering laadruimte
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Zeer goed onderhouden Fiat Doblo!! Recent APK, grote beurt, 4 nwe all-season banden, schokdempers achter en remschijven en blokken.
Auto is rijklaar.
meer foto's volgen!!!
Auto Pleizier
Wijmersweg 19
9919bh Loppersum
0596-572073
info@autopleizier.nl
autopleizier.nl/
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.760 x 1.830 x 1.880 mm |
| Draaicirkel | 12,5 m |
| gewicht | 1.405 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.465 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Actieradius | 1.153 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 135 g/km |
Opties
Auto Pleizier
Wijmersweg 199919 BH Loppersum
















