
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat 600
1.2 Hybrid La Prima | MASSAGE | NAVIGATIE | DAB | APPLE | CAMERA
€ 24.250202418.450 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 november 2024 |
| APK | 15 november 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 35.690 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Autobedrijf Jan van Mourik en Zn. is al jaren een begrip in Geldermalsen, Culemborg en wijde omgeving. Wij weten als geen ander dat autorijden al duur genoeg is.
Bij ons kunt u terecht voor uitstekende service tegen een prima prijs. Of het nu gaat om onderhoud van uw auto, de aanschaf van een occasion of nieuwe auto of een wasbeurt voor uw auto, wij staan voor u klaar. Met een passende oplossing voor uw specifieke wensen. Wij gaan en staan voor kwaliteit en service!
De bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten voorbehouden. Wijzigingen zijn te allen tijde mogelijk zonder voorafgaande kennisgeving. Kopers kunnen geen aanspraak maken op ontbrekende opties of specificaties die de koop zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- unikleur/pastel
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
- LED mistlampen
Infotainment
- draadloze telefoonlader
- Audio-installatie
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- kunstlederen bekleding
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- voorstoelen verwarmd
- chroom delen interieur
- stuur kunstleder
Veiligheid
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- 12 Maanden Wettelijke garantie
- Instructieboekjes aanwezig
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 527 kg
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.180 x 1.780 x 1.525 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.782 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1.256 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 897 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Jan van Mourik Geldermalsen
Rijnstraat 324191 CL Geldermalsen




























































