
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat 600
1.2 Hybrid Urban CAMERA/17" VELGEN/VERWARMDE VOORSTOELEN
€ 22.750202525.609 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 mei 2025 |
| APK | 30 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 33.089 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Voel de passie waarmee de Italiaanse ontwerpers deze auto hebben gebouwd. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. Verder is de Fiat uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. Zelfs een kleine aanrijding kan flinke kosten veroorzaken. Gelukkig laat de achteruitrijcamera precies zien wat er zich achter de auto bevindt en geeft een waarschuwingssignaal. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Dankzij Connected Services weet u precies waar uw auto geparkeerd staat. Ook andere functies, zoals bandenspanning en brandstofniveau, zijn via de app altijd onder handbereik. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen navigatiesysteem aan boord! Deze auto is voorzien van automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
De Fiat 600 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Bij concentratieverlies en toenemende vermoeidheid van de bestuurder, geeft de auto een sterk signaal om u weer bij de les te houden. Hierdoor kunnen veel ongelukken voorkomen worden. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen.
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- LED mistlampen
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Stuurhulp
Overige
- Pack Comfort (Audio-installatie, Draadloze telefoonlader, Stuurhulp)
- Pack Style (Chroom delen exterieur, LED mistlampen, Mistlampen adaptief)
- Winter-pack (Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R18
Laadvermogen: 527 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.170 x 1.780 x 1.520 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.782 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1.256 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 916 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf op de Hoek B.V.
Melkweg 18531 NH Lemmer









