
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat 600
La Prima | 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning | Extra getint glas achter

Fiat 600
La Prima | 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning | Extra getint glas achter
€ 35.599202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Divers (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 36.599 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas achter
- 18“ lichtmetalen velgen Diamond Cut (215/55/R18)
- Buitenspiegelkappen in hoogglans zwart uitgevoerd
- Chromen accenten rondom koplamp-en raamomlijsting én stootlijst
- Elektrisch v/v/i buitenspiegels met instapverlichting
- LED knipper- en alarmlichten
- LED mistlampen vóór met automatische bochtverlichting
Infotainment
- 7" TFT digitale cockpit in kleur
- Geïntegreerde satellietnavigatie
- Premium audiosysteem met 6 speakers
- USB-C aansluiting achter
Interieur
- FlexFloor - dubbele laadvloer
- 3 hoofdsteunen achter
- 6-voudig handmatig verstelbare bestuurdersstoel
- 6-voudig handmatig verstelbare passagiersstoel voor
- Achterbank 40/60 deelbaar in één deel neer te klappen
- Ambient LED interieurverlichting
- Automatisch dimmende binnenspiegels (frameloos ontwerp)
- Chromen binnendeurgrepen
- Dashboard ivoorkleurig
- LED leeslampjes vóór en achter
- Opbergvakken aan de achterzijde van de voorstoelen
- Velours vloermatten
- Verwarmbare voorstoelen
Uitrusting
- 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB
- 360° parkeersensoren
- Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen
- Adaptieve Cruise Control incl. Stop&Go en Lane Centering (autonoom rijden level 2)
- Apple Carplay® / Android Auto™
- Bandenreparatieset Fix & Go
- Bestuurders- en passagiersairbag voor
- Blind Spot Monitoring System
- Draadloze telefoonoplader
- E-Call Emergency Response Assist
- Elektrisch bedienbare achterklep met voetsensor
- Elektrische handrem incl. Auto-Hold
- Geavanceerd noodremsysteem
- Gordijnairbags voor en achter
- Grootlichtassistent - automatisch
- Intelligente snelheidsassistent
- ISOFIX achter
- Pack Dolce Vita
- Pack Winter (Verwarmbare voorstoelen, Voorruit wisserdeel elektrisch verwarmbaar)
- Uconnect™ Services
- Verkeersbordinformatie
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 823302823
Productienummer: 823302823
Technische informatie
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 898 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 385 kg
Wielbasis: 256 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1355 kg
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Divers (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.170 x 1.780 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 897 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle















