
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat 600
1.2 Hybrid Urban 110pk | Pack Style + Winter + Comfort | Navigatie | Stoelverwarming | Voorruitverwarming | !!

Fiat 600
1.2 Hybrid Urban 110pk | Pack Style + Winter + Comfort | Navigatie | Stoelverwarming | Voorruitverwarming | !!
€ 23.400202532.932 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 mei 2025 |
| APK | 26 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 23.400 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Bij de bouw van de Fiat 600 wordt niets aan het toeval overgelaten. Vandaar dat hier een auto staat die in optimale conditie verkeert. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Het digitale dashboard is niet alleen enorm fraai en handig, maar draagt actief bij aan een veilige en slimme rit. Bij het inparkeren hoeft u het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor u uit. Als u 'm vraagt 'hoe gaat het?' geeft deze auto zelf het antwoord. Via de app op uw smartphone. U checkt de meters waar u maar wilt, of activeert diverse functies alvast. Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audio-installatiesysteem (met DAB-radio!) en het navigatiesysteem. Met de draadloze telefoonlader laadt uw smartphone automatisch op tijdens het rijden. De Fiat is standaard voorzien van: automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel. Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als u aan een rustpauze toe bent. Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Chroom delen exterieur
- Glans exterieur delen
Infotainment
- Telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Kunstlederen stuurwiel
Uitrusting
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- LED mistlampen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Maten en gewichten
Laadvermogen: 527 kg
Wielbasis: 26 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Identificatie
Referentienummer: 3383771
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1355 kg
Verwachtte leveringsdatum: 23-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 20-05-2025
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.180 x 1.780 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.782 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1.256 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 916 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Broekhuis Harderwijk Opel Peugeot Fiat Citroën
Lorentzstraat 173846 AV Harderwijk




































