We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat 500X
1.6 PopStar,Nieuwe Koppeling,Airco,Navigatie,Cruise Control,PDC,Nieuwe apk bij aflevering
Op zoek naar een auto met uitstraling, comfort en praktisch gemak? Maak dan kennis met deze Fiat 500X. Een stijlvolle combinatie van het herkenbare Italiaanse design van Fiat, een comfortabele zitpositie en verrassend veel ruimte.
De Fiat 500X onderscheidt zich met zijn stoere uitstraling en veelzijdige karakter. Dankzij het ruime interieur en de praktische bagageruimte is deze auto niet alleen leuk om te zien, maar ook ideaal voor dagelijks gebruik.
Achter het stuur ervaar je een prettige combinatie van comfort en rijplezier. De hogere zitpositie geeft een goed overzicht op de weg, terwijl de compacte afmetingen ervoor zorgen dat de 500X ook in de stad makkelijk te manoeuvreren is.
Of je nu dagelijks naar je werk rijdt, boodschappen doet of een weekendje weg gaat: deze Fiat 500X is een stijlvolle en veelzijdige auto die voor iedere rit klaarstaat.
Kortom: een fraaie en praktische Fiat voor wie op zoek is naar comfort, uitstraling en een eigen karakter.
Interesse? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie, een bezichtiging of een proefrit. Wij ontvangen u graag!
BOGOCARS
www.bogocars.nl
0626223209
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
Audio-installatie
Exterieur
Halogeen mistlampen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R16
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieurkleur: Lichtgrijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)